Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Koordynator ds. rekrutacji

Bydgoszcz

, SDL Poland

Koordynator ds. rekrutacji
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Opis wykonywanych zadań:
- efektywne wyszukiwanie nowych współpracowników firmy poprzez ogłoszenia i kontakt bezpośredni
- przetwarzanie zgłoszeń nowych współpracowników oraz koordynacja całego procesu ich rekrutacji
- negocjowanie warunków współpracy
- aktualizacje bazy danych
- przygotowywanie raportów z rekrutacji
- dbanie o rozwój współpracowników

Wymagania

- znajomość języka angielskiego (min. B2)
- umiejętność efektywnego komunikowania się (ustnie i pisemnie)
- znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- umiejętność działania pod presją czasu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja czasu pracy
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność

Mile widziane:
- doświadczenie w koordynowaniu zadań
- doświadczenie w rekrutacji
- zdolności negocjacyjne

Oferujemy

- prywatną opiekę medyczną
- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
- pracę na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym
- stabilne zatrudnienie w rozwijającym się oddziale międzynarodowej firmy
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem wykwalifikowanych trenerów
- aktywny udział w projektach międzynarodowych,
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- kartę MultiSport