Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji/pakowacz

Łódź

, Toolip HR

Pracownik produkcji/pakowacz
Łódź

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Pracownik produkcji/pakowacz.

Łódź - Bałuty ( okolice Rynku Bałuckiego)

Praca skierowana jest do osób sprawnych fizycznie, które mogą wykonywać pracę w temperaturze od +6 C do +25 C oraz przy obsłudze maszyn.

Godziny pracy :
• Praca jest w godzinach:
06-14 14-22 22-06
Firma pracuje od poniedziałku do niedzieli, 5 dni pracujących w tygodniu, dwa weekendy w miesiącu są pracujące
• Wymagana dyspozycyjność na dane systemy rozpoczęcia pracy

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn produkcyjnych,
• Pakowanie i sortowanie pieczywa mrożonego,
• Nadzorowanie prawidłowości działania linii, kontrolowanie produktów na poszczególnych liniach produkcyjnych,
• Prace pomocnicze,
• Wyrabianie ciasta oraz mieszanie produktów na podstawie receptur ( dot. stanowiska Ciastowy)

Wynagrodzenie :
• Stawka gwarantowana 12zł/h brutto na dzień, 14,40 zł/h brutto na noc

Wymagania

• Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne;
• Osoby posiadające Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych – WYMÓG KONIECZNY;
• Wykształcenie: mile widziane zawodowe – gastronomiczne, piekarniczo-cukiernicze
• Dyspozycyjności pracy w systemie 3 zmianowym,
• Sumienności,
• Chęć do pracy,
• Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

• Szkolenie 2,5 h, zaczyna się w każdy poniedziałek;
• Umowę cywilnoprawną;
• Stałą pracę;
• Pełne przeszkolenie;
• Możliwość awansu stanowiskowego;