Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH

Warszawa

, GoldCare

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH
Warszawa

Opis stanowiska

GoldCare - firma, która organizuje wysokiej jakości usługi opiekuńcze dla osób starszych i niepełnosprawnych świadczone w miejscu zamieszkania klienta. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

OPIEKUNKI/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH LUB NIESAMODZIELNYCH miejsce pracy: Warszawa i okolice

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
• Opieka nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe - ukończony kurs dla opiekunów osób starszych lub opiekuna medycznego potwierdzony dyplomem,
• wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości i punktualności.
Dodatkowy atut:
• doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi, wolontariat,
• dyspozycyjność, mobilność, referencje,
• doświadczenie w pracy z osobami z demencją, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona.

Oferujemy

• konkurencyjne wynagrodzenie,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• elastyczne godziny pracy,
• wyposażenie w narzędzia wspierające pracę opiekuna.