Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Wrocław

, Agencja Pracy Koncepcja

KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH
Wrocław

Opis stanowiska

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.

Obowiązki:

* Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
* Sprzedaż biletów
* Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania

* Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
* Prawo jazdy kat. D
* Niekaralność
* Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Oferujemy

* Pracę na pełny etat plus nadgodziny
* Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
* Wynagrodzenie od 2050-2200 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny
* Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
* Płatny urlop
* Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
* Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych