Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Praca dla lekarza - Zastępcy Ordynatora Oddziału Wewnętrznego

Olsztyn

, NES Healthcare

Praca dla lekarza - Zastępcy Ordynatora Oddziału Wewnętrznego
Olsztyn

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta – szpitala poszukuje:

Z-cy Ordynatora Oddziału Wewnętrznego

Nr ref. Z-ca ORD. Int - warm

- praca na oddziale chorób wewnętrznych na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Wewnętrznego

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Opis placówki:
Jest to szpital powiatowy posiadający kilka oddziałów (m.in. chorób wewnętrznych, anestezjologii i intensywnej terapii, ginekologiczno-położniczy z pododdziałem neonatologii ) oraz poradni.

Lokalizacja: woj. warmińsko-mazurskie

Wymagania

- posiadanie pełnej specjalizacji z chorób wewnętrznych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakcie lub umowie o pracę
- pracę na cały etat + dyżury
- 14 dni urlopu szkoleniowego rocznie

CV wraz z podaniem nr referencyjnego Z-ca ORD. Int - warm prosimy przesyłać na adres mailowy

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation – organizacji zrzeszającej brytyjskie prywatne firmy rekrutacyjne działające zgodnie z najwyższymi standardami REC