Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Krasnystaw
    (22-300)

Praca na stanowisku Pracownik Odlewni

Krasnystaw

, Sanpro

Pracownik Odlewni
Krasnystaw

Opis stanowiska

Sanpro Interim BPO Sp. z o.o sk. jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK ODLEWNI

Miejsce pracy: Krasnystaw

OBOWIĄZKI
- załadunek/rozładunek towaru
- transport towaru wózkiem widłowym
- przyjęcie i wydawanie wyrobów/towarów
- zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
-chęć do pracy
-pozytywne nastawienie
-dyspozycyjność
-sprawność fizyczna
-dobra organizacja pracy

Oferujemy

- umowę o pracę
- pracę w systemie zmianowym
- prace w prężnie rozwijającej się firmie
- prace w doświadczonym zespole
- szkolenie wdrażające do pracy
- miłą atmosferę pracy
- miejsce pracy: Krasnystaw

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"