Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Account manager

Warszawa

, Bartłomiej Byszewski

Account manager
Warszawa

Opis stanowiska

Szukam osob do pracy jako Account manager do firmy marketingowej,zajmujemy sie pozyskiwaniem klientow do biura maklerskiego.

Wymagania

Potrzebujemy osob:
otwartych
rozmownych
Ambitnych
Chcacych dobrze zarabiac
i rozwijac sie
Nawet jesli taki nie jestes a chcialbys byc to pomozemy w tym,kazdy ma swoja szanse i moze to jest wlasnie 5minut dla Ciebie.
Jezeli szukasz dobrej pracy albo akurat Twoj znajomy To przekieruj go do nas i sam rowniez sie odezwij,rozmowa Cie do niczego nie zobowiazuje a moze tylko i wylacznie zachecic.

Oferujemy

Opis stanowiska:
-Kontakt glownie telefoniczny z klientem i od czasu do czasu spotkania
-Praca od pon do czwartku w godzinach od 8.45 do 18
W piatki od 8.45 do 15.20
-mozliwosc szybkiego awansu uzalezniona od wynikow,sredni okres to pol roku.
-zadnego wyzysku,Twojemu szefowi zalezy zebys jak najwiecej zarobil.
-na poczatku umowa zlecenie kwota podstawowa 2100 brutto plus glowna czesc prowizyjna.
-srednie zarobki miedzy 3 a 20 tys zl.