Branża

  • Prawo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-125)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Aplikant adwokacki lub radcowski

Opis działalności firmy

Kancelaria Prawna Paweł Górniak i Wspólnicy zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Nasz młody zespół gwarantuje profesjonalne usługi, zaangażowanie i obsługę spraw wszelkiego typu.

Aplikant adwokacki lub radcowski
Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Opis stanowiska

Podejmiemy stałą współpracę z aplikantem I lub II roku.

Wymagania

- aplikant I lub II roku aplikacji adwokackiej bądź radcowskiej,

- prawo jazdy kat. B,

- biegła obsługa pakietów typu MS Office oraz programów prawniczych

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich umiejętności,

- znajomość rynku odszkodowań oraz dobra znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego i/lub prawa karnego będzie mile widziana.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego

- możliwość odbycia aplikacji w naszej Kancelarii

- możliwość uczestniczenia w rozprawach sądowych

- szkolenia