Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. produktów bankowych

Zielona Góra

, Agencja Pracy Headhunters

Doradca ds. produktów bankowych

Opis stanowiska

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy z branży finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Zadania:
- Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Obsługa pozyskanych Klientów
- Terminowe raportowanie bieżących wyników oraz obsługa systemu bankowego
- Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych - mile widziane
- Wykształcenie wyższe mile widziane
- Znajomość języka angielskiego mile widziana
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość obsługi pakietu Office
- Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- Komunikatywność, sumienność, kultura osobista

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Pakiet profesjonalnych szkoleń
- Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych, z tematem wiadomości Doradca ds. produktów bankowych