Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Operator maszyn

Kostrzyn nad Odrą

, Stenqvist Poland Sp. z o.o

Operator maszyn

Opis stanowiska

Stenqvist jest jednym z największych producentów opakowań w Europie. Własne fabryki w Europie i Skandynawii gwarantują elastyczność i wysoką zdolność produkcyjną. Firma działająca w grupie kapitałowej Papier Mettler w obecnej chwili, do naszego zakładu w Witnicy , docelowo w Kostrzynie nad Odrą poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Wymagania

• Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
• Uprawnienia na wciągarki – mile widziane
• Doświadczenie w branży papierniczej– mile widziane
• Mile widziane orzeczenie o grupie inwalidzkiej

Oferujemy

Oferty osób zainteresowanych
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
prosimy wysyłać do dnia 05-06-2015 na elektronicznnie, bądź na adres:

Stenqvist Poland Sp. z o.o.
ul. Myśliwska 2; 66-460 Witnica
z dopiskiem: operator maszyn

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na podania interesujące pracodawcę