Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Specjalista ds emarketingu i social media (orzeczenie)

Toruń

, Grupa AF Sp. z o.o.

Specjalista ds emarketingu i social media (orzeczenie)
Toruń

Opis stanowiska

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. zajmuje się kreowaniem i promowaniem wizerunku firm w Internecie. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do zespołu kreacji i realizacji poszukujemy odpowiedzialnego
Specjalistę ds. e-marketingu i social media.

Opis stanowiska:
- kreacja i copywriting w social media (głównie Facebook i LinkedIN)
- wsparcie przy kampaniach Adwords (tekst, display, remarketing)
- wsparcie kampanii e-marketingowych na innych platformach reklamowych
- przygotowywanie newsletter
- współpraca z grafikiem przy tworzeniu bannerów
- pisanie artykułów na firmowy blog

Wymagania

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
- doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych na Facebook i LinkedIN
- znajomość zagadnień strategii SEM
- znajomość Adwords, Analytics
- czytanie ze zrozumieniem w języku angielskim
- przygotowanie do pracy w formule home-office

Mile widziane:
- znajomość narzędzia Go.pl
- znajomość narzędzia SalesManago
- gust graficzny
- znajomość narzędzi e-mail marketingu
- wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

- rozwój i szkolenia w każdej powyższej dziedzinie
- umowa o pracę
- stałe wynagrodzenie
- dostęp do firmowej biblioteczki branżowych e-booków
- realny wpływ na agencję
- samodzielność
- Pracę w systemie home-office