Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Jarocin
    (09-130)

Praca na stanowisku Menager Pałacu Tarce

Jarocin

, Rybhand Sp. z o. o. Sp. K.

Menager Pałacu Tarce
Jarocin

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Rybhand Sp. z o. o. Sp. K. wiodący producent przetworów rybnych, poszukuje osoby do pracy w Pałacu w Tarcach - na stanowisku:

Menager Pałacu

Wymagania

- doświadczenia w organizowaniu i zarządzaniu dużymi imprezami,
- prawa jazdy kat. B
- znajomości języka angielskiego,
- wykształcenia wyższego,
- doświadczenia handlowo-marketingowego,
- dyspozycyjności,
- zaangażowania we wspólne osiągnięcie celu.

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- mieszkanie służbowe.