Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wyszków
    (07-100)

Praca na stanowisku Kasjer-Sprzedawca

Wyszków

, P.H.U. Topaz

Kasjer-Sprzedawca
Wyszków

Opis stanowiska

P.H.U. TOPAZ poszukuje do swojego sklepu w Wyszkowie (ul. I Armii Wojska Polskiego 173) pracowników na stanowisko Kasjer-Sprzedawca:

Zakres obowiązków:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• dokładanie produktów, dbałość o właściwą jakość ekspozycji, monitorowanie terminów przydatności oraz aktualizacja oznaczeń cenowych itd.,
• obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

• dyspozycyjność,
• rzetelność
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie w branży spożywczej,
• konieczne - aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie
• umowę o pracę,
• pracę w zgranym zespole;