Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku PROGRAMISTA CAM

Kraków

, W&BS

PROGRAMISTA CAM
Kraków

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.
W&BS Doradztwo Personalne dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA CAM (DANIA)
Nr ref: CAM/DN/16
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
• Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.
• Praca w środowisku CAD/CAM.
• Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy.
• Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki.
• Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.
• Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC.
• Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
• Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
• Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”