Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Z-ca kierownika magazynu

Zielona Góra

, Emaks Sp. z o.o. Sp. k.

Z-ca kierownika magazynu

Opis stanowiska

emaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Emaks to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu E-Commerce, część międzynarodowej grupy kapitałowej, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.

Nasze produkty dostępne są w kilkunastu europejskich krajach m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Czechach. Prowadzimy sprzedaż detaliczną głównie w kanale internetowym oraz sprzedaż hurtową poprzez sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych.
Należy do nas osiem znanych na rynku marek produktowych m.in. urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi, piecy do wytapiania, wag, liczarek, wyposażenia gastronomicznego i kosmetycznego. Klienci cenią nas za innowacyjną ofertę, możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.

Ze względu na ambitne plany dalszego rozwoju, poszukujemy kandydatów lub kandydatek do naszego utalentowanego i zmotywowanego zespołu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zastępca kierownika magazynu

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie

Opis stanowiska:
• Efektywne zarządzanie gospodarką magazynową
• Nadzór nad dostawami oraz wydaniami towarów
• Koordynowanie prac zespołu magazynierów
• Systematyczna obsługa zwrotów
• Kontrola stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja
• Obsługa kolektora danych
• Nadzór nad powierzonym sprzętem technicznym oraz pilnowanie terminów badań UDT i serwisu
• Kontrola przestrzegania przepisów BHP
• Sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt e-mailowy z zagranicznymi partnerami
• Znajomość programów magazynowych typu WMS
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Dobra obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Koleżeńską atmosferę i komfortowe warunki pracy