Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds Obsługi Klienta

Warszawa

, In Touch Contanct Center

Specjalista ds Obsługi Klienta
Warszawa

Opis stanowiska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dla naszego klienta jednego z największych dostawców Telewizji, Internetu poszukujemy:
Osoby, która chce pracować w najfajniejszymi ludźmi na tej kuli ziemskiej ,
Osoby, która lubi konkursy, niespodzianki, nie sztampowe podejście do życia,
Osoby, która ceni sobie komfort pracy,
A może chciałbyś/ łabyś sobie dorobić…

A teraz co będzie należało do Twoich zadań:

• kompleksowa obsługa połączeń przychodzących,
• udzielanie klientom informacji i realizacja dla nich wsparcia,
• budowanie relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

• Stałe wynagrodzenie podstawowe ( stawka godzinowa) plus bonusy i nagrody za udział w konkursach,
• Płatne szkolenie wstępne „ Swobodna Komunikacja” - które przygotuje Cię do pracy !
• Elastyczny czas pracy – wybór godzin pracy zależy od Ciebie. My pracujemy od 08:00 – 22:00
• Praca również w weekendy,
• Stabilną pracę od ZARAZ ! Startujemy z nowym projektem
• Lokalizacja: Tylko 5 min drogi od PKP Ursus

Oferujemy

• pozytywne nastawienie do życia, ludzi, ENTUZJAZM,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• znajomość obsługi komputera.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Nie zapomnij w CV umieścić poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez In Touch Contact Center . (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.