Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Biała Rawska
    (96-230)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Sprzedawca

Biała Rawska

, Agan Polska

Sprzedawca

Opis stanowiska

Zatrudnimy SPRZEDAWCĘ do sklepu spożywczego w okolicach hotelu Ossa k. Rawy Mazowieckiej

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
• profesjonalna obsługa klientów na stanowisku kasowym
• prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary
• prawidłowe sporządzanie dokumentacji sprzedaży i rozliczania utargu
• stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
• zamówienia dostaw i współpraca z przedstawicielami handlowymi
• wprowadzanie dostaw do programu magazynowego

Wymagania

• entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
• wykształcenie minimum zawodowe
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy i zdobycia nowego doświadczenia.
• aktualna książeczka Sanepidu

Oferujemy

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku oraz nauki obsługi programu magazynowego
• przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
• elastyczny czas pracy. Nasza oferta pracy może być ofertą pracy dodatkowej dla osób już pracujących lub też dla osób uczących się.