Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kalisz
    (62-800)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Poszukujemy pracowników restauracji North Fish

Kalisz

, NORTH FISH

Poszukujemy pracowników restauracji North Fish
Kalisz

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników restauracji North Fish – GALERIA AMBER – KALISZ na stanowiska
– do rozdawania ulotek
– praca na kuchni, przygotowanie posiłków
– praca przy obsłudze Gości, wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

– Umiejętność pracy w zespole
– Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– dyspozycyjność w weekendy
– ukończone 18lat