Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Praktyka/staż - OCHRONA ŚRODOWISKA Z GIS

Lublin

, Greenlynx

Praktyka/staż - OCHRONA ŚRODOWISKA Z GIS
Lublin

Opis stanowiska

Firma Greenlynx działająca w branży ochrony środowiska poszukuje osób na stanowisko: inspektor terenowy - ochrona środowiska.

Wymagania

- studenci/absolwenci kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna, architektura krajobrazu, geografia, biologia, rolnictwo lub pokrewne,
- dyspozycyjność do częstych wyjazdów,
- orientacja w terenie i umiejętność pracy z mapami,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- dobra organizacja pracy;
Dodatkowo:
- prawo jazdy kat.B + własny samochód;
- znajomość programów typu GIS;

Oferujemy

- zorganizowanie stażu/praktyki,
- wynagrodzenie po każdym miesiącu,
- zdobycie umiejętności/przeszkolenie w zakresie ochrony środowiska,
- możliwość późniejszego rozwoju zawodowego w firmie;