Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Głogów
    (26-432)

Praca na stanowisku pracownik produkcji

Głogów

, Axell

pracownik produkcji
Głogów

Opis stanowiska

APT Axell Polska 2004 SP. z o.o. nr cert. 954 należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN
PRACA W LESZNIE

Wymagania

Praca polega na produkcji kołder, poduszek, materacy - pakowanie, pikowanie, nakładanie poszewek itp.
praca w systemie 3 - zmianowym lub 4 - brygadowym.
Praca od zaraz.

Oferujemy

Zapewniamy bezpłatny dowóz pracowników z: Kościana, Góry, Rawicza, Śremu, Wschowy, Gostynia, Głogowa