Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca Mięso-Wędliny

Warszawa

, Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. s.k Top Market

Sprzedawca Mięso-Wędliny
Warszawa

Opis stanowiska

"Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o." s.k do sklepu przy ulicy Reymonta 12 poszukuje komunikatywnych i zmotywowanych do pracy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA MIĘSO-WĘDLINY

Obowiązki:

-Aktywna sprzedaż na stoisku
-Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

-Otwartość i komunikatywność
-Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
-Książeczka sanepidowska (badania na nosicielstwo)

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Prace w systemie zmianowym (zmiany 6:00-14:00, 10:00-18:00,14:00-22:00)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę różnych lokalizacjach: Bielany, Śródmieście, Mokotów, Praga (miejsce pracy do wyboru)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)