Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kasjer/Sprzedawca

Warszawa

, Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. s.k

Kasjer/Sprzedawca
Warszawa

Opis stanowiska

"Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o."s.k - udziałowiec TOP MARKET" jest supermarketem oferującym niezwykle rozległą paletę cenionych przez klienta produktów najlepszej klasy. Oferta produktów jest stale poszerzana, a klienci liczyć mogą na konkurencyjne ceny, znaczące promocje, ale również na miłą obsługę i estetyczną organizację przestrzeni.

W chwili obecnej do placówki na terenie Warszawy przy ulicy Kijowskiej 11 poszukujemy osób na stanowiska:

KASJER SPRZEDAWCA
SPRZEDAWCA MIĘSO-WĘDLINY

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

-obsługę klienta
-obsługę kasy fiskalnej
-przestrzeganie procedur i standardów firmy
-ekspozycję towarów
-dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania

-umiejętności pracy w zespole
-pozytywnego nastawienia do klienta
-uczciwości i odpowiedzialności
-zaangażowania
-dyspozycyjności
-posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

-konkurencyjne wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy