Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Kalisz
    (06-461)

Praca na stanowisku Praca Agenta ds.wynaj.-kierowcy w wypożyczalni aut w Kaliszu

Kalisz

, 99rent Sp. z o.o.

Praca Agenta ds.wynaj.-kierowcy w wypożyczalni aut w Kaliszu
Kalisz

Opis stanowiska

Firma 99rent Sp. z o.o. jest wiodącą wypożyczalnią samochodów zastępczych dla sektora Assistance, Ubezpieczeniowego oraz CFM i Korporacyjnego.
W związku z rozwojem Działu Sieci obecnie poszukuje osób chętnych do nawiązania współpracy na stanowisko:

Agenta wynajmu-kierowcy
(miejsce pracy: Kalisz )

Opis stanowiska:

- obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodu

- przygotowywanie aut do wynajmu
- przygotowywanie dokumentacji związanej z wynajmem
- realizacja podstawień i odbiorów

Wymagania

- prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
- bardzo dobra znajomość topografii Kalisza i okolic
- duża dyspozycyjność
- umiejętność współpracy z klientem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie

- podstawa plus atrakcyjny system prowizyjny

- praca w młodym rozwijającym się zespole

- umowa zlecenie na okres próbny