Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Warszawa

, Neohouse Sp. z o.o.

Doradca ds. Nieruchomości
Warszawa

Opis stanowiska

Firma Neohouse Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie tzw. czynności pomocniczych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Do twoich podstawowych zadań będzie należało przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości, a także udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie opisów, obsługa korespondencji elektronicznej.

Wymagania

minimum średniego wykształcenia,
zainteresowania rynkiem nieruchomości,
predyspozycji do pracy z klientami,
samodzielności, systematyczności
dobrej organizacji pracy własnej,
kultury osobistej,
umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:
licencja zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami,
wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym,
doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości.

Oferujemy

wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu),
dostęp do szerokiej bazy klientów,
stałą opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami,
intensywne wsparcie marketingowe,
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.