Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kalisz
    (62-800)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

Kalisz

, Bank Pekao SA

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
Kalisz

Opis stanowiska

Bank Pekao SA poszukuje:

Główne zadania:
- Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych,
- Pozyskiwanie nowych Klientów,
- Doradztwo i obsługa dotychczasowych Klientów Banku.

Wymagania

Jeśli:
- Jesteś absolwentem lub kończysz studia z zakresu ekonomii, finansów lub kierunków pokrewnych,
- Masz za sobą minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w instytucjach finansowych,
- Lubisz kontakt z klientem i potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
- Uważasz, że w przyszłości dobrze sprawdziłbyś się jako menedżer,
- Uwielbiasz wyzwania, a dynamiczne środowisko pracy inspiruje Cię do działania,
- Dobrze posługujesz się językiem angielskim,

To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem

Oferujemy

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego przez formularz zgłoszeniowy.