Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Władysławowo
    (06-406)

Praca na stanowisku Sprzedaż biletów

Władysławowo

, ACTIO-HR

Sprzedaż biletów

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca biletów - praca w terenie do końca sierpnia
(do 150zł za 6h pracy!)
Miejsce pracy: Władysławowo

Obowiązki:
Spacerowanie w okolicy miejsca pracy,
Sprzedawanie biletów na przejazdy,
Obsługa kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimy!).

Wymagania

Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
Chęć do pracy,
Dyspozycyjność do pracy od zaraz!

Oferujemy

Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
Pracę codziennie w godzinach (10-15:30),
Stałe wynagrodzenie + premie,
Pracę na podstawie umowy zlecenie,
Dofinansowanie na dojazdy lub do noclegu!