Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Hrubieszów
    (22-500)

Praca na stanowisku KIERWCA

Hrubieszów

, Ar-Speed Przewozy międzynarodowe

KIERWCA
Hrubieszów

Opis stanowiska

Firma Ar-Speed jest przedsiębiorstwem branży transportowej, realizującym usługi z zakresu zleceń kurierskich oraz przewozów pasażerskich. W naszej ofercie znajdują się usługi spedycyjne oraz pocztowe na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukejmy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA
Zakres obowiązków:
– przewóz osób i towarów na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia
– zachowanie bezpieczeństwa podczas przejazdu
– reprezentowanie firmy
– dbałość o komfort podróży pasażera

Wymagania

– prawo jazdy kat. B
– mile widziane prawo jazdy kat. D, C+E
– doświadczenie w zawodzie kierowcy min. 2 lata
– aktualne badania lekarskie i psychologiczne
– podstawowa znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
– w pierwszej kolejności będą rozpatrywane osoby z powiatu hrubieszowskiego i okolic
– dyspozycyjność, punktualność
– umiejętność pracy w zespole
– łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjny system wynagrodzenia
– przejazdy nowymi busami
– służbowy ubiór
– pracę w profesjnolanym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"