Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Obsługa klienta/ telemarketing

Bielsko-Biała

, Net Complex

Obsługa klienta/ telemarketing

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Telemarketer/ka

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o obsługę klientów dotychczasowych (firmy, instytucje);
- budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami;
- przeprowadzanie negocjacji handlowych;
- umiejętność przeprowadzenia analizy potrzeb klienta w zakresie ochrony i bezpieczeństwa sieci;
- przygotowywanie ofert.

Wymagania

- doświadczenie w telemarketingu (min. 3 miesiące);
- wysoka kultura osobista;
- komunikatywność;
- motywacja do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzenia (umowa zlecenie, wynagrodzenie początkowe 1300zł (netto) + ubezpieczenie);
- pracę w godzinach 08.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
- udostępnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do wykonywania obowiązków, własne stanowisko pracy;
- pracę w przyjemnej atmosferze, w centrum miasta, w klimatyzowanym biurze, wśród młodego zespołu.