Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bolesławiec
    (59-700)

Praca na stanowisku Lombardi Bolesławiec poszukuje pracownika - nowe stanowisko

Bolesławiec

, Lombardi

Lombardi Bolesławiec poszukuje pracownika - nowe stanowisko
Bolesławiec

Opis stanowiska

Ogólnopolska sieć lombardów poszukuje osób dyspozycyjnych, sumiennych i nie mających problemów w bezpośrednich kontaktach z klientem na stanowisko sprzedawcy/pracownika obsługi lombardu w Bolesławcu.

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie

- biegła obsługa komputera

- dyspozycyjność (praca zmianowa)

Znajomość sprzętu RTV i telefonów komórkowych oraz doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- odpowiednie szkolenie stanowiskowe (obsługa klienta, wycena sprzętu, badanie próby złota)

- stabilną pracę

- wsparcie ze strony młodego ale doświadczonego zespołu

- wysokie wynagrodzenie

- możliwość rozwoju