Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Elektroinstalator

Zielona Góra

, Synergia Konsulting

Elektroinstalator

Opis stanowiska

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

W chwili obecnej, w imieniu naszego klienta, poszukujemy najlepszych kandydatów gotowych objąć stanowisko:

ELEKTROINSTALATORA
miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
-wykonywanie różnych prac instalacyjnych w domach oraz budynkach;
-realizowanie czynności w zakresie instalacji przemysłowych oraz instalacji energii odnawialnej.

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe w zawodzie montera urządzeń elektrycznych/elektryka;
-aktualne uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe;
-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
-w pierwszej kolejności brane będą pod uwagę osoby posługujące się językiem niemieckim, aczkolwiek kandydaci nie znający języka również mogą nadsyłać swoje aplikacje, ponieważ pracodawca ma możliwość zaoferowania kursu językowego wybranym przez siebie kandydatom;
-prawo jazdy kat. B – obligatoryjne – mile widziany własny samochód;
-gotowość do podróży służbowych, a także nauki języka;
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także referencje od poprzednich pracodawców;

Oferujemy

-umowa na czas nieokreślony;
-praca w wymiarze minimum 35 godzin tygodniowo, zazwyczaj 40-50 godzin; tygodniowo, możliwa praca w dni wolne, a także w systemie zmianowym;
-stawka godzinowa - 10.61€ na godzinę brutto;
-dieta ok. 40€ dziennie;
-możliwe premie za pracę w nocy, niedzielę oraz święta;

-pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania, a także załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy;
-pomoc podczas odbywania wyjazdów służbowych;
-bezpłatne ubrania robocze oraz środki ochrony osobistej