Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kobierzyce
    (55-040)

Praca na stanowisku Netto Domasław - Pracownik Magazynowy

Kobierzyce

, Netto

Netto Domasław - Pracownik Magazynowy
Kobierzyce

Opis stanowiska

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy nowoczesne Centra Logistyczne nieopodal Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 350 sklepów, zlokalizowanych w Polsce północnej, zachodniej i południowej. W związku z rozwojem centrum logistycznego w Domasławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Centrum Logistycznego Netto

Miejsce pracy:
Centrum Logistyczne w Domasławiu (koło Bielan Wrocławskich)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kompletowanie zamówień;
• staranne przestrzeganie procedur i przepisów BHP;

Wymagania

• wysoka motywacja do pracy;
• dobra organizacja pracy;
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• nastawienie na osiągnięcie celu;
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

Oferujemy

• atrakcyjne zarobki + system premiowy;
• stałe wynagrodzenie;
• umowę o pracę na pełen etat;
• szkolenie uprawniające do obsługi wózków niskiego unoszenia;
• obiady za 1 zł
• bogaty system socjalny
• miłą atmosferę pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;