Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Hrubieszów
    (22-500)

Praca na stanowisku Kierowca międzynarodowy

Hrubieszów

, Ar-Speed Przewozy międzynarodowe

Kierowca międzynarodowy
Hrubieszów

Opis stanowiska

Prowadzenie samochodu sprawia Ci przyjemność?
Masz wysoką wytrzymałość i pewnie czujesz się za kierownicą?
Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się warunków?
Dobrze czujesz się w grupie i potrafisz współpracować z innymi?

na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY
w firmie AR-SPEED przewozy międzynarodowe.

Jesteśmy firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie międzynarodowego transportu osób, towarów oraz korespondecji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna struktura wewnętrzna firmy pozwalają nam wychodzić naprzeciw najwyższym standardom europejskim oraz wymogom najbardziej wymagających .W naszej ofercie znajdują się usługi spedycyjne oraz pocztowe na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy

Do Twoich obowiązków będzie należało:
– przewóz osób i towarów na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia
– zachowanie bezpieczeństwa podczas przejazdu
– godne reprezentowanie firmy
– dbałość o komfort podróży pasażera
– dbałość o stan techniczny i wizualny auta

Wymagania

– prawo jazdy kat. B
– mile widziane prawo jazdy kat. D, C+E
– minimum 25 lat
– doświadczenie w zawodzie kierowcy min. 2 lata
– aktualne badania lekarskie i psychologiczne
– podstawowa znajomość minimum jednego języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
– dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność
– umiejętność pracy w zespole
– łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– możliwośc rozwoju (szkolenia, wyjazdy)
– atrakcyjny system wynagrodzenia około 5000tys brutto
– przejazdy nowymi busami
– służbowy ubiór
– orgaznizacja zakwaterowania w Holandii (nocleg, prysznic)
– pracę w profesjonlanym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)“