Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

, Agencja Pracy Headhunters

Przedstawiciel Handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży w w powierzonym regionie poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi.
- Planowanie i realizacja spotkań bezpośrednich z klientami.
- Przygotowywanie oraz prezentowanie proponowanych rozwiązań.
- Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów.
-Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży.
- Bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie z udokumentowanymi osiągnięciami na podobnym stanowisku ( w segmencie B2B, preferowane w branży FMCG lub opakowaniowej).
- Wykształcenie wyższe.
- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:
- Dyspozycyjność i motywacja pracy w terenie.
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
- Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny).
- Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.