Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Piła
    (64-900)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktykant/Praktykantka

Piła

, Raben Polska

Praktykant/Praktykantka
Piła

Opis stanowiska

Firma Raben Polska poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko praktykant / praktykantka.

Działy oferujące praktykę: Działy Obsługi Klienta (Dystrybucji Krajowej, Dystrybucji Międzynarodowej, Klienta Logistycznego), Działy Transportu (Krajowego, Międzynarodowego oraz Administracji Transportu), Dział Sprzedaży, Dział Reklamacji. Miesiąc praktyk: lipiec, sierpień lub wrzesień.

Program praktyki:
Tydzień 1
Wdrożenie praktykanta do pracy w firmie (zapoznanie z firmą, dokumentami, obowiązującymi procedurami itp.).

Tydzień 2 - 3
Zapoznanie praktykanta z zagadnieniami z obszaru związanego z zakresem działań Działu.

Tydzień 4 - 8
Samodzielne wykonywanie zadań specjalisty.

Wymagania

Jeżeli spełniasz następujące wymagania:
Wysokie zaangażowanie i chęć nauki,
Dobra znajomość programu MS Excel,
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
Dobra organizacja pracy,
Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
Samodzielność i dyspozycyjność,
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Jesteśmy zainteresowani współpracą z młodymi ludźmi, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą logistyczną. Dzięki praktykom studenci mają możliwość poznania firmy Raben Polska oraz przełożenia swojej wiedzy na praktykę.
Wielu zaangażowanych praktykantów znalazło zatrudnienie
w naszych szeregach :)