Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Doradca zawodowy

Kraków

, Clar System S.A.

Doradca zawodowy
Kraków

Opis stanowiska

Trwa nabór na stanowisko- doradcy zawodowego w ramach projektu „Niepełnosprawny pracownik 30+ - kompleksowy program aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych mieszkańców województwa małopolskiego” realizowanego przez Kontraktor Sp. z o.o. w partnerstwie z Clar System S.A. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zakres obowiązków:
- spotkania indywidualne z uczestnikami oraz uczestniczkami projektu (30 os.)
- opracowanie Indywidualnych Planów Działania
- monitoring (weryfikacja/ modyfikacja) w zakresie IPD
- stałe i ciągłe dostosowane do indywidualnej sytuacji wsparcie motywujące uczestników i uczestniczki projektu w zakresie aktywizacji zawodowej

Wymagania

- zamieszkanie Kraków lub okolice
- wykonywanie funkcji doradcy zawodowego wymaga komunikatywności,
- umiejętności szybkiego i łatwego dostosowywania się do różnych typów osobowości uczestnika/czki projektu
- zdolność koncentracji, cierpliwość, obowiązkowość, odpowiedzialność i systematyczność
- wykazywanie chęci współpracy z uczestnikiem/czką projektu
- kultura osobista, obiektywizm, wysoki poziom etyki oraz empatia
- wykształcenie wyższe z zakresu doradztwa zawodowego
- doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego- min 1 rok w ostatnich 3 latach

Oferujemy

- umowa o pracę ½ etatu