Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Mrągowo
    (11-700)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Regionalny VOTUM S.A.

Mrągowo

, VOTUM S.A.

Przedstawiciel Regionalny VOTUM S.A.
Mrągowo

Opis stanowiska

VOTUM S.A. jest największą firmą odszkodowawczą w Europie Środkowo-Wschodniej.
W 2010 roku debiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, stając się jedną z najlepiej postrzeganych spółek pod kątem inwestycji. Jesteśmy spółką z jasno określoną wizją funkcjonowania, budowania rynku oraz rozwoju na arenie międzynarodowej. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy najbardziej adekwatnych rozwiązań. Naszym Klientom oferujemy najlepsze na rynku, sprawdzone i wszechstronne rozwiązania.
W odpowiedzi na stale rosnącą się przewagę VOTUM S.A na rynku Europejskim oraz krajowym, a także budowanie nowych obszarów sprzedaży, poszukujemy kandydata na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY
Zadania:
- doradztwo - pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy oraz w rolnictwie w uzyskaniu odszkodowania,
- utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami z grupy B2B/B2C,
- zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi.

Wymagania

- doświadczenia w sprzedaży,
- umiejętności budowania relacji z Klientem,
- łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych – empatia,
- zdyscyplinowania oraz efektywnej organizacji pracy,
- zaangażowania i rzetelności w stosunku do powierzonych zadań,
- wysokiej kultury osobistej i zawodowej,
- niekaralności.

Oferujemy

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej oraz stabilnej finansowo instytucji,
- unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
- skuteczny system szkoleń,
- nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy,
- indywidualną ścieżkę kariery,
- elastyczne godziny pracy.