Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Salon komputerowy ogit.pl poszukuje handlowca

Olsztyn

, ogit.pl

Salon komputerowy ogit.pl poszukuje handlowca
Olsztyn

Opis stanowiska

Firma komputerowa ogit.pl
poszukuje handlowca do swojego sklepu komputerowego w Olsztynie na Jarotach ul. Hanowskiego 9

Idealny kandydat powinien :
mieć doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na podobnym stanowisku
posiadać dużą wiedzę z zakresu sprzętu komputerowego, w szczególności laptopy, komputery, tablety.

Wymagania

sprzedaż produktów na sklepie
obsługa klientów fizycznych na sklepie w Olsztynie
odbieranie telefonów i odpisywanie na maile

Oferujemy

Aktualizacja oferty produktowej na sklepie internetowym
aktualizacja cen na sklepie internetowym.

Mile widziane umiejętności konfiguracji komputera, reinstalacji systemów operacyjnych i ogólna wiedza w tym temacie.