Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku Pośredników i Doradców ds. Nieruchomości

Pruszków

, Flesch Nieruchomości

Pośredników i Doradców ds. Nieruchomości
Pruszków

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami
Obsługa transakcji
Kompletowanie dokumentów
Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości
Prezentacja nieruchomości
Pomoc w załatwieniu formalności
Utrzymywanie relacji z klientami i właścicielami nieruchomości
Monitorowanie rynku nieruchomości
Budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych

Wymagania

Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B
Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność rozmowy z klientem
Umiejętność obsługi komputera
Dyspozycyjność
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość rynku nieruchomości

Oferujemy

Wysokie prowizje
Szeroką reklamę obiektów ( Internet, Własna Gazeta)
Pracę w dobrze wyposażonym reprezentacyjnym biurze
Niezbędne narzędzia do pracy
Możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."