Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-028)

Praca na stanowisku Koordynator ds. konferencji

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, Firma Platon dr Adam Ugrewicz

Opis działalności firmy

Firma Platon, Zarządzanie i Finanse dr Adam Ugrewicz jest kontynuatorem i sukcesorem firmy Platon, Szkolenia i Konferencje działającej na rynku od 2009 roku w zakresie organizacji i obsługi logistycznej wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji dla jednostek sektora publicznego na terenie kraju.

Koordynator ds. konferencji

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- całościowe prowadzenie projektów (dla sektora publicznego), w tym m.in.:
    - ustalenie merytoryki projektu;
    - organizację logistyczną projektu;
    - planowanie i realizację budżetu projektu;
    - współpracę z partnerami w obszarze turystyki;
- opracowanie i wdrażanie nowych produktów konferencyjnych
- inicjowanie nowych kierunków rozwoju

Wymagania

- wiek: do 30 roku życia
- wykształcenia wyższego
- znajomości branży konferencyjno-szkoleniowej oraz doświadczenia w kierowaniu projektami i zarządzaniu wieloma wątkami równocześnie;
- umiejętności analitycznych oraz wykorzystywania ich w realizacji projektów;
- łatwości przyswajania wiedzy i chęci poszerzania własnych horyzontów;
- pozytywnego nastawienia do dynamicznego stylu pracy i dobrej organizacji pracy własnej;
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

- współpraca z inspirującym otoczeniem (wybitne osoby z różnych branż, eksperci, specjaliści);
- praca w dynamicznym, wspierającym się zespole;
- realny wpływ na rozwój pionu projektów;
- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy