Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Sekretarka

Lublin

, Polska Giełda Pracy

Sekretarka
Lublin

Opis stanowiska

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sekretarka
Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
• współtworzenie i utrzymanie biura
• kompleksowe wsparcie zarządu w codziennych zadaniach
• pełna obsługa administracyjna, zarządzanie korespondencją elektroniczną i papierową,
• zarządzanie komunikacją telefoniczną
• archiwizacja dokumentów
• prowadzenie kalendarza spotkań zarządu i umawianie spotkań
• przyjmowanie gości w siedzibie firmy zgodnie z przyjętymi procedurami
• obsługa komputera, urządzeń biurowych

Wymagania

• min. 1 roczne doświadczenie na stanowiskach: asystent/ka, sekretarz/rka, office manager
• min. 1 roczne doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z UE
• znajomość języka angielskiego na poziomie c1
• prawo jazdy kat B
• umiejętność negocjacji
• dobra znajomość pakietu MS Office
• zdolności interpersonalne
• umiejętności pracy z komputerem
• zaangażowanie w rozwój firmy
• odpowiedzialność za powierzone zadania
• wysoka kultura osobista oraz stosowanie zasad etycznego postępowania
• samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

• oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę.
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy