Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Główna Księgowa

Lublin

, Polska Giełda Pracy

Główna Księgowa
Lublin

Opis stanowiska

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
• prowadzenie pełnej księgowości Spółki z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• zapewnienie kompletności i poprawności księgowań
• bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
• kontrola rozrachunków z kontrahentami
• odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
• sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby sprawozdawczości polskiej, przeprowadzanych kontroli oraz na potrzeby wewnętrzne Spółki
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
• prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
• przygotowywanie wniosków o płatność
• inicjowanie oraz wdrażanie projektów zwiększających efektywność spółki i ograniczających koszty;

Wymagania

• min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w zakresie pełnej księgowości
• min. 2- letnie doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy z UE
• biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania
• znajomość przepisów Kodeksu Pracy i zasad naliczania wynagrodzeń
• dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra arkusza kalkulacyjnego EXCEL
• rzetelność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• odpowiedzialność za terminową realizację zadań
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość systemu Insert

Oferujemy

• oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę.
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
Jeśli Twoja praca to pasja zapraszamy do naszego zespołu ;-)

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.