Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Merchandiser

Warszawa

, PMT

Merchandiser
Warszawa

Opis stanowiska

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa poszukuje do realizacji zleceń:

Osoba do wykładania asortymentu w Warszawie /Merchandiser/

Przedmiot zlecenia:

- wykładanie asortymentu na półki sklepowe na terenie hal w Warszawie
- dbanie o standardy ustawienia produktów
- wypełnianie raportów i przesyłanie do centrali

Wymagania

Oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie z zakresu merchandisingu
- umiejętności realizacji zlecenia bez nadzoru i kierownictwa
- aktualnej książeczki Sanepid
- dostępu do internetu
- zaangażowania w wykonywanie zlecenia

Oferujemy

- zlecenia merchandisingowe
- elastyczny czas realizacji zleceń (możliwość dopasowania do trybu nauki czy realizacji innych zleceń)
- jasne wskazania jak prawidłowo zrealizować zlecenie
- umowę zlecenie