Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Żary
    (23-425)

Praca na stanowisku Elektryk

Żary

, Audit Doradztwo Personalne

Elektryk
Żary

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy kandydata na stanowisko

ELEKTRYK
/miejsce pracy: Żary. woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Naprawa, przeglądy oraz konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych pod kątem elektrycznym

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub średnie techniczne)
• Uprawnienia SEP I, II, III
• Praktyczna znajomość zagadnień elektryki w zastosowaniach przemysłowych
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
• Mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej oraz znajomość podstaw automatyki

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń