Branża

  • Prawo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PRAWNIK

Warszawa

, Klient PMP Group

PRAWNIK
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Kancelarii prawnej, poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

PRAWNIK

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: PRO128

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za bieżącą obsługę oraz doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii, w tym w zakresie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego oraz w aspektach prawnych związanych z obsługą procesu inwestycyjnego. Do jej zadań należeć będzie również monitorowanie przepisów prawnych, prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami, a także budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych.

Wymagania

• min. 2-letniego doświadczenia zawodowego zdobytego w Kancelarii prawnej
lub wewnętrznym departamencie prawnym
• doświadczenia w obsłudze procesów inwestycyjnych – mile widziane
• min. 2-giego roku aplikacji radcowskiej lub uprawnień adwokata/radcy prawnego
• dobrej znajomości języka angielskiego
• umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
• chęci ciągłego pogłębiania wiedzy
• zdolności interpersonalnych oraz negocjacyjnych
• bardzo dobrej organizacji pracy
• samodzielności, inicjatywy, dokładności i systematyczności

Oferujemy

• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
• możliwość rozwoju zawodowego oraz specjalizacji w wybranych dziedzinach prawa
• atrakcyjne warunki zatrudnienia