Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Systemów IT

Warszawa

, Eklektika Learning&Business Solutions

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Systemów IT
Warszawa

Opis stanowiska

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 10374.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy oprogramowania do zarządzania projektami, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Opis stanowiska:

- Sprzedaż systemów IT do zarządzania projektami;
- Współpraca z obecnymi Kluczowymi Klientami: sporządzanie ofert handlowych, przygotowywanie notatek służbowych ze spotkań z Klientami;
- Udział w procesie przedsprzedażowym i sprzedażowym: tworzenie prezentacji handlowych i produktowych;
- Opieka posprzedażna nad Klientami;
- Udział w targach i konferencjach.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, mile widziane: absolwent kierunków technicznych lub zarządzania;
- Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku sprzedażowym;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymaganie konieczne;
- Zdolności sprzedażowe;
- Znajomość obszaru Zarządzania Projektami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Umowę o pracę;
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prestiżowej firmie;
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (m.in. szkolenia z zakresu PM);
- Możliwość rozwoju i awansu;
- Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz zgłoszeniowy.

W tytule prosimy o podanie nr ref.: MS/04/15

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Opaczewska 15/ 31, kod 02-368, będącą agencją zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 10374, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.