Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Sprzątaczka / Sprzątacz z orzeczeniem

Opis działalności firmy

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. posiada status zakładu pracy chronionej. W obecnej formie istnieje na rynku od połowy 2007 roku. Posiadamy dwa certyfikaty Firmy Godnej Zaufania i LODOŁAMACZE. Nasza firma zajmuję się aktywizacją osób niepełnosprawnych którzy poszukują pracy.

Sprzątaczka / Sprzątacz z orzeczeniem
Katowice

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy przy sprzątaniu biurowców.

Wymagania

- Orzeczenie o niepełnosprawności

- CV (najlepiej ze zdjęciem)

- Chęć do podjęcia pracy

Oferujemy

- Umowa o Prace
- Dostosowanie stanowiska pracy do potrzeb pracownika
- Prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników
- Zwrot kosztów za sprzęt specjalistyczny np okulary korekcyjne
- Zwrot kosztów za leki
- Zwrot kosztów za rehabilitacje
- Wynagrodzenie + premie
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- Stałe godziny pracy,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Miłą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się firmie,