Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Warszawa

, Grizzly Movie Investments

Doradca Klienta
Warszawa

Opis stanowiska

Grizzly Movie Investments Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w developmencie, finansowaniu i marketingu produkcji filmowych. Spółka powstała w 2016 roku, bazując na wieloletnim doświadczeniu zespołu zarządzającego i realizującego projekty w oparciu o kompleksowy dobór najlepszych na rynku produktów inwestycyjnych z branży entertainment dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jesteśmy niezależną, nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, niezwiązaną z żadną korporacją, dzięki czemu działamy transparentnie i wyłącznie na rzecz klientów, dla których indywidualnie dobierany jest wachlarz rozwiązań inwestycyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Czym będziesz się zajmować?
Twoim zadaniem będzie realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

Osiągniesz ten celi dzięki:
- budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z Klientami w oparciu o inwestycje w produkcje filmowe
- aktywnemu pozyskiwaniu nowych Klientów
- kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
• masz minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług finansowych i budowaniu relacji z klientami z segmentu Personal Banking, Private Banking, Corporate Banking, TFI
• posiadasz wykształcenie wyższe
• masz doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych lub ubezpieczeniowych
• posiadasz wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu finansami: zdolność do rozpoznawania potrzeb finansowych klientów
• posiadasz umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientem, prezentacji i autoprezentacji
• posiadasz prawo jazdy kat.B

Oferujemy

W zamian proponujemy Ci:
• uczestnictwo w nowym na rynku projekcie inwestycyjnym
• partnerską kulturę w międzynarodowej Firmie w młodym i ambitnym zespole
• bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
• odpowiedzialne stanowisko, możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej
• udział w budowaniu wysokiej pozycji Firmy na rynku produkcji filmowych i usług finansowych
• narzędzia pracy (telefon, komputer)
• przejrzysta ścieżka kariery