Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Białystok

, Direction Group Poland Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy
Białystok

Opis stanowiska

Direction Group Poland Sp. z o.o. (www.directiongroup.pl) jest prężnie rozwijającą się firmą z branży szkoleniowo-doradczej. Usługi, które oferuje Direction Group Poland sp. z o.o. koncentrują się wokół wspomagania rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
-realizacja indywidualnego planu sprzedaży
-pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie bieżącego kontaktu z aktualnymi klientami
-sporządzanie ofert handlowych
-regularne raportowanie przełożonemu prowadzonych aktywności
-gromadzenie informacji o rynku branżowym
-regularne uzupełnianie wewnętrznych baz danych handlowych

Wymagania

-doświadczenia w sprzedaży B2B
-doświadczenie w sprzedaży usług będzie istotnym dodatkowym atutem
-prawa jazdy kategorii B
-zaangażowania oraz chęci zdobywania nowej wiedzy
-umiejętności w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji handlowych
-umiejętności efektywnego stosowania technik negocjacyjnych i obsługi klienta
-umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów
-dobrej organizacji pracy
-konsekwencji w realizacji założonych celów

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
-przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”