Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Pracownik Ochrony

Białystok

, Impel Security Sp. z o.o.

Pracownik Ochrony
Białystok

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy Impel Security, wiodącego dostawcy usług z zakresu ochrony osób oraz mienia, (www.impelsecurity.pl), poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
-zapobieganie kradzieży
-kontrola pracowników sklepu
-podejmowanie interwencji
-kontrola ruchu osobowego

Wymagania

-niekaralności
-samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności, punktualności
-umiejętności działania w sytuacjach stresowych
-sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
-mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-mile widziane będzie posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
-status studenta zaocznego bądź orzeczenie o niepełnosprawności będzie znaczącym atutem

Oferujemy

-pracę na terenie C.H. Auchan oraz innych obiektów handlowo-usługowych
-stawkę w wysokości 7-7,50zł netto/godzinę
-pełne umundurowanie
-terminową wypłatę wynagrodzenia
-pełne przeszkolenie dla osób bez doświadczenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”