Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Biuro Klienta NC+

Warszawa

, TOOLIP HR SP. Z O.O

Biuro Klienta NC+
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Konsultant ds. utrzymania Klienta NC+

Warszawa- Ursynów

• Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne na min. 120 godz./miesiąc w tym 2 wybrane weekendy w miesiącu;
• Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;
• Zorientowania na cele prowadzonego projektu;

Wymagania

Oferujemy

Wynagrodzenie i umowa :

• Gwarantowana podstawa 2500 zł + dodatki wynikające z umowy o pracę
• Otrzymanie wg. umowy pracowniczej bezpłatnego dostępu do kanałów NC+
• Możliwość wykupienia karty MultiSport oraz karty medycznej po atrakcyjnych cenach
• Systemy motywacyjne oraz dodatki za jakość pracy;

Godziny pracy :
• System pracy 2 zmianowy;
• Firma jest czynna cały tydzień w godz. 8-21 ;
• Wymagane 2 soboty pracujące- do odbioru w tygodniu
• Minimalna wymagana dyspozycyjność to 120 godz./ miesiąc;

• Pełne szkolenie na stanowisku Konsultanta trwające 9 dni roboczych, wliczone do wynagrodzenia ;
• Umowę o pracę;
• Stabilność zatrudnienia;
• Elastyczność grafiku;